КЪМПИНГ ПРОПАГАНДА

четвъртък, 30 юли 2009 г.

Производители на КАМПЕРИ

Листа с производители на КАМПЕРИ /кемпери/- мотокаравани и каравани, която ще бъде допълвана, а за някои от марките ще има ревюта >

AAC Kastenwagen-Ausbau - http://www.aac-mobile.de/
Action Mobil - http://www.actionmobil.at/
Adria - http://www.adria-mobil.si/si/
Ahorn - http://www.ahorn-wohnmobile.de/
Alpha - http://www.alphamotorhomes.be/
Arca - http://www.arcacamper.it/
Archemobil - http://www.archemobil.de/
Aryal Autostar - http://www.aryal-5eme-generation.fr/
Autostar - http://www.autostar.fr/
Bavaria - http://www.bavaria-camping-car.com/
Bavaria-Camp - http://www.bavariacamp-gmbh.de/
Bawemo - http://www.bawemo.de/
Behl - http://www.behl-mobile.de/
Benimar - http://www.benimar.com.es/
Bimobil - http://www.bimobil.com/
Bocklet - http://www.bocklet-fahrzeugbau.de/
Bresler - http://caravan-service-bresler.com/
Burow - http://www.burow-mobil.com/
Bürstner - http://www.buerstner.de/
Campmobil - http://www.campmobil-schwerin.de/
Carado - http://www.carado.de/
Caramo Custom Made - http://www.caramo.de/
Carthago - http://www.carthago.com/
Challenger - http://www.challenger.tm.fr/
Chausson - http://www.chausson.tm.fr/
CI International - http://www.caravansinternational.it/
Cicada
City-Van - http://www.cityvan.fr/
Coachmen - http://www.coachmenrv.com/
Concorde - http://www.concorde-reisemobile.de/
Cristall - http://www.cristall.de/
CS Reisemobile - http://www.cs-reisemobile.de/
CSA Gerard - http://www.csagerard.com/
C-Tech - http://www.campingvan.de/
Custom-Bus - http://www.custom-bus.de/
Dehler - http://www.ig-dehler.de/
Dethleffs - http://www.dethleffs.de/
diEvision - http://www.di-evsion.de/
Dipa - http://www.dipa-reisemobile.de/
Domo - http://www.reisevan.de/
Dopfer - http://www.dopfer-reisemobile.de/
Dream
Eberhardt - http://www.reisemobile-eberhardt.de/
Eifeland Caravans & Reisemobile - http://www.eifelland.de/
EliteCar Campervan California Specialiste - http://www.elitecar.fr/
Elnagh - http://www.elnagh.com/
Eriba Camping Cars - http://www.eriba.fr/
Esterel - http://www.esterel.fr/
Eura Mobil - http://www.euramobil.de/
Fehlner Freiheitsmobile - http://www.fehler-freiheitsmobile.de/
Fendt - http://fendt-mobil.com/
Fiat Camping Car Chassis - http://www.fiatcampingcar.com/
Fiat Reisemobile - http://www.fiat-reisemobile.de/
Fischer - http://www.fischer-wohnmobile.de/
Fleetwood - http://www.fleetwoodrv.com/
Fleurette - http://www.fleurette.fr/
Font Vendome Camping Cars - http://www.font-vendome.fr/
Ford - http://www.ford.de/ http://www.ford.de/Nutzfahrzeuge/BasisfahrzeugeReisemobile
Fourgons Le Specialiste Du Fourgon Amenage - http://www.fourgons.fr/
Frankia - http://www.frankia.de/
Frenelsa Camping Cars Motorhome - http://www.frenelsa.fr/
FR-Mobil - http://www.fr-mobil.com/
Giottiline - http://www.giottiline.com/
GlobeCar - http://www.globecar.de/
Granduca
Grimm - http://www.grimm-wohnmobile.de/
Gruau Camping Cars - http://www.gruau.com/
Hehn - http://www.hehnmobil.de/
Heku - http://www.heku-fahrzeugbau.de/
Hobby - http://www.hobby-caravan.de/
Holiday Rambler - http://www.holidayrambler.com/
Home - Car Motorhome - http://www.home-car.eu/
HRZ - http://www.hrz-reisemobile.de/
Hymer - http://www.hymer.com/noflash.html
Itineo - http://www.itineo.com/
Iveco - http://www.iveco.com/
Joint - http://www.jointcampingcar.com/
Joko Wohnmobil - http://www.joko-wohnmobil.de/
Jung - http://www.jung-wohnmobile.com/
Karmann Mobil - http://www.karmann-mobil.de/
Knaus - http://www.knaus.de/
Knobloch - http://wohnmobile-mk.de/
Koitka Reisemobilbau - http://www.koitka-reisemobilbau.de/
La Strada - http://www.lastrada-mobile.de/
Labrador
Laika - http://www.laika.it/
Le Voyageur - http://www.levoyageur.fr/
LMC - http://www.lmcitalia.it/
MaBu Leerkabinen-Systeme - http://www.mabu-leerkabinen.de/
Maesss - http://www.maesss.be/
Mc Louis - http://www.mclouis.com/
Mercedes-Benz - http://www.mercedes-benz.de/ http://www.mercedes-benz.de/content/germany/mpc/mpc_germany_website/de/home_mpc/mpv_and_camper_van.html
Miller - http://www.miller-camper.com/
Minicamper - http://www.geocar.org/
Mirage - http://www.ahorn-wohnmobile.de/
Mobilvetta - http://www.mobilvetta.it/
Monaco - http://www.monaco-online.com/ http://www.monacocoach.com/
Moncayo - http://www.moncayo.es/vehiculos/
Mooveo - http://www.groupepilotemooveo.info/
Niesmann+Bischoff - http://www.niesmannbischoff.de/
Nordstar - http://www.nordstar.de/
Notin Camping-Cars - http://www.notin.fr/
Opel - http://www.opel.de/
Ormocar - http://www.ormocar.de/
Palmowski - http://www.palmo.de/
Paul & Paula - http://www.paul-paula-caravan.nl/
Phoenix - http://www.phoenix-reisemobile.de/
Pilote - http://www.pilote.fr/en/
Poly Composit Loge Mobile - http://www.polycomposit.com/
Pössl - http://www.poessl-mobile.de/
Procab - http://www.procab.net/
Proliner - http://www.proliner-reisemobile.com/
R M B Reisemobilbau - http://www.rmb-reisemobile.de/
Rapido - http://www.rapido-reisemobile.de/
Reimo - http://www.reimo.com/
Reisemobile Vermeitung
Renault Camping Car Chassis - http://www.renault.com/
Riepert - http://www.riepert.de/
Rimor - http://www.rimor.it/
Riviera - http://www.nuova-riviera.it/
RMB - http://www.rmb-pilote.com/
Roadtrek - http://www.roadtrek.com/default.aspx
Robel Mobil - http://www.robel.de/
Rockwood - http://www.tsl-mobile.de/
Roller Team - http://www.rollerteam.it/
Rs - http://www.rsmotorhomes.com/
Schwabenmobil - http://www.schwabenmobil.de/
Sea - http://www.seacamper.net/
Seitz - http://www.tikro.info/
Selbstbau
Silverdream Wohnmobilbau - http://www.silverdream.de/
Space Camper - http://www.spacecamper.de/
Starliner - http://www.maurer-swiss.ch/
Stauber - http://www.stauber-motorhomes.com/
Sunlight - http://sunlight-motorcaravans.de/
Swift - http://www.swift-reisemobile.de/
Tabbert - http://www.tabbert.de/
TEC - http://www.tec-caravan.de/
Teschner - http://www.teschner-coach.com/
Therry Camping-Cars - http://www.therry.it/
Tikro Wohnmobilbau - http://www.tikro.info/
Tischer - http://www.tischer.ch/
Triple E - http://www.tripleerv.com/
Unicat - http://www.unicat.net/
Vario Mobil - http://www.vario-mobil.com/
Varius - http://varius-reisemobile.de/
Volkner - http://www.volkner-mobil.de/
VW - http://www.vw-nutzfahrzeuge.de/
Wanner - http://www.wanner-gmbh.de/
Weinsberg - http://www.weinsberg.com/
Weippert - http://www.weippert-wohnwagen.de/
Westfalia - http://www.westfalia-van.de/
Wingamm - http://www.wingamm.com/
Winnebago - http://www.winnebagoind.com/
Wochner - http://www.wochnermobil.de/
Woelcke - http://www.woelcke.de/
Zooom - http://www.zooom.biz/

2 коментара:

  1. Явно са доста марките за къмпинг:)

    ОтговорИзтриване
  2. Смея да твърдя, че листата ми с европейски производители на каравани и мотокаравани е една от най-големите в интернет! И добре се ползва от почитатели в централна и западна Европа. Ще направя подобна и за северноамериканските производители на трейлъри и моторхоуми :)

    ОтговорИзтриване